Pán Lipšic ospravedlňte sa ...

Autor: Jana Teleki | 7.5.2014 o 6:30 | (upravené 7.1.2016 o 4:10) Karma článku: 13,65 | Prečítané:  3554x

.... za trestné konania, vedené proti občanom  SR a porušovanie základných ľudských a ústavných práv občanov v čase, keď ste bol ministrom spravodlivosti, ospravedlňte sa za vyčíňanie konkurznej mafie v talároch sudcov, zvola

 

Rok 2003 bol obdobím zmien a paradoxov, na jednej strane prijímanie kvalitných zákonov a zosúladenia našich právnych noriem s EÚ a na strane druhej začiatkom závažného porušovania zákonov brachiálnymi zložkami, beztrestnosť ktorých ošetrila takzvaná Spišiakova reforma v polícii. Pán Lipšic v roku 2003 vtiahol občanov do hlbokej totality .

... ospravedlňte sa za šikanovanie a lustrovanie blogerov, ktorí si dovolili kriticky sa vyjadrovať o Vašej politickej strane alebo o vašich populistických prejavoch ....

....ospravedlňte sa blogerom za ich nezákonné lustrovanie a vyvíjanie nátlaku na ich osoby zneužitím polície. Uvedomte si, že vaši pohrobkovia z polície, bývalí príslušníci SIS a ŠTB , ktorými ste sa obklopil, vytvárajú priveľmi živý obraz o vašej skutočnej predstave fungovania brachiálnych zložiek a dávajú nám predstavu o vašom comebacku do politiky, či exekutívy. Moja predstavivosť však nesiaha tak ďaleko, aby som jasno videla vaše ďalšie zámery s občanmi tohto štátu.

Musela to byť pre Vaše ego riadna trauma, keď po mojom lustrovaní a zháňaní kompromitujúcich informácií o mojej osobe ste zistil iba počet trestných konaní v súvislosti s jednou satirou , ktoré kompromitujú predovšetkým Vašu osobu v dobe, keď ste kompetenčne zodpovedal za rezort spravodlivosti, či vnútra. Zastával ste post ministra spravodlivosti , keď som bola stíhaná za paragraf, ktorý už neexistoval a za skutok, o ktorom bolo právoplatne rozhodnuté, že sa nestal. Musel to byťšok, keď ste zistil, že moje blogy odhaľujú marazmus slovenskej justície počas vášho pôsobenia v silových rezortoch...

Kladiem si otázku ( a to asi nielen ja) , či na výkon funkcie ministra spravodlivosti ste nemal odborné ani morálne predpoklady, alebo ste tieto úrady využívali na zviditeľňovanie svoje vlastnej osoby?

Držím v ruke uznesenie vyšetrovateľky Inšpekčnej služby Ministerstva vnútra SR ČVS:SKIS-73/OISZ-V -2014 z 20-ho marca tohto roku a vanie z neho zápach minulého storočia , keď bezdôvodne mohol štát kohokoľvek sledovať, prenasledovať a hľadať chvíľu pre jeho kompromitáciu. Gábor Grendel môže popierať koľko chce, že 9 blogerov bolo lustrovaných náhodne a nie kvôli ich spoločnej téme na blogu : aktivitami pána Lipšica. Tomu naozaj uverí iba vyšetrovateľka inšpekcie, prípadne ak aj neuverí, tak nič nepreukáže. Možno neviete, ale v polícii sú 3 dôvody  na nevyšetrenie skutku: nevedia, nechcú alebo nie je politická vôľa, čiže majú zákazané .

Bude aj v civile politickým štýlom vašej práce nezákonné zbieranie a zhromažďovanie informácii o každom koho si označíte za neprijateľného alebo nepriateľa len preto, že o vašich aktivitách vo verejnom živote napíše?

Nepomýľte sa, tento blog nie je o vašom súkromnom živote, rodine, priateľoch, ale o vašich aktivitách v politickom živote, či predchádzajúcom pôsobením v exekutíve, kde ste ako ústavný činiteľ mal ctiť tie pravidlá, ktoré práve policajti( zo záhadných dôvodov a  motívu) práve u blogerov zaoberajúcich sa vašim verejným životom hrubo porušili.

Prezentujete, že sú praktiky ŠTB vzdialené a odporné, a hlboko odsudzujete nedemokratické metódy – no neviem, či tomu aj uverím, keďže bez vánku sa ani lístok na strome nepohne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Saková vysvetľovala Kiskovi kauzy, vymenovať by ju mal vo štvrtok

V Moste-Híd dúfali, že Smer vyberie za ministra vnútra človeka, ktorý nebude polarizovať spoločnosť. Kaliňákova spolupracovníčka im neprekáža.

KOMENTÁRE

Saková zdedila postupy, ako chrániť našich ľudí

Denisa Saková ako ministerka je splneným smeráckym snom.


Už ste čítali?